PRAKTYKA I NAUKA PIELĘGNIARSKA I POŁOŻNICZA


Bogdan Zajusz


PIELĘGNIARZ, RATOWNIK MEDYCZNY, wkrótce POŁOŻNY.


Od kilku dziesięcioleci jestem pielęgniarzem, w roku 2006 ukończyłem studia wyższe w zakresie ratownictwa medycznego. Obecnie studiuję na kierunku położnictwo. 

Zdobyłem wszechstronne doświadczenie pracując w klinikach w Niemczech i w szpitalach w Polsce, a także zakładając pierwsze na Dolnym Śląsku prywatne ratownictwo medyczne i przez 19 lat je prowadząc. Od 2018 roku zajmuję się pacjentkami na bloku operacyjnym i porodowym pracując w Szpitalu Ginekologiczo-Położniczym w Wałbrzychu.

Od lat tworzę filmy najczęściej z obszaru medycyny położniczo-ginekologicznej. Od początku 2022 roku rozpocząłem prowadzenie bloga położniczego pod nazwą „Pan Położny”.

Uruchamiam kontynuację firmy znanej wcześniej jako "Paramedyk" Ratownictwo Medyczne. Tym razem w nieco zmienionej formie, ponieważ placówka nie zaoferuje transportów medycznych i zabezpieczeń medycznych z udziałem ambulansu. Przede wszystkim skupiam się na ofercie zabiegów medycznych i diagnostycznych. Wszystkie zabiegi będą wykonywane w miejscu pobytu pacjenta, czyli z dojazdem do pacjenta w Wałbrzychu i okolicznych miejscowościach.